עולמם המופלא של מיץ ופטל

6. טרף קל

מיץ אוהב לרדוף אחרי פיסת הפלסטיק שאנחנו מורידים מהמכסה של מיצי פריגת. כל פעם שפותחים אריזת מיץ כזו הוא מגיע כדי לקבל את "נחש הפלסטיק". אחרי כן הוא יכול לשחק עם זה לפחות חצי שעה: הוא מחביא את זה ומוצא, מפיל לתוך קערת המים ודג את זה, תוך שהוא שופך את מי השתייה על פני המסדרון.
פטל מתמסטלת מעלי תירס (וגם עלי ורדים או בזיליקום). כשאנחנו פותחים חבילת תירס היא דורשת לקבל עלה וככל הנראה היא אוהבת את הריח שלו. אם אחרי הנתינה של העלה לוקחים לה אותו היא מיללת. אם מרימים אותו גבוה היא נעמדת על רגליה האחוריות בצורה מאוד לא קולית (כי היא הרי אף פעם לא זקוקה למשהו מאיתנו) ומנסה להגיע. אם מחברים את העלה לדלת הכניסה עם מגנט היא מסוגלת לקפוץ לגובה רב יותר ממטר וחצי ואם היא מגיעה היא גם משחררת את זה בעזרת הידיים. אם מחברים את זה בגובה רב מדי היא עולה על המקרר ומנסה לתפוס את זה משם. במהלך המשחק היא תופסת את העלה בפה כמו גור או טרף ומעבירה אותו ממקום למקום. כמו מיץ היא מחביאה את העלה מתחת לשטיח או לניירות על השולחן ואחר כך מחפשת אותו. שניהם אוהבים לאכול את הסיבים העדינים שעוטפים את התירס ושניהם מתים על גרגרי תירס מבושלים.

גם מיץ וגם פטל אוהבים לרדוף אחרי דברים או לנסות לתפוס קצוות של חוטים אבל מיץ הרבה פחות גם כי הוא שמן וגם מפני שהוא צייד הרבה פחות טוב מפטל. לפעמים כאשר נכנס לבית איזה חרק ומושך את תשומת הלב של שניהם, מיץ מתפקד יותר על תקן של צופה ומניח את עבודת הציד בידיה האמונות של פטל. המדהים הוא שאחרי שפטל צדה את החרק בכפתה היא מרפה ממנו ומקרבת אליו את אפה כדי לרחרח. אם המכה שהונחתה עליו לא היתה קטלנית הוא לעיתים מסוגל להתעשת ולברוח.